Op de nieuwjaarsreceptie heeft onze voorzitter Andre Westerhout het heugelijke nieuws bekendgemaakt dat het contract met hoofdtrainer Jamie Herber met 1 seizoen is verlengd!
Jamie, bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer bij Bunnik, doet het goed met zijn team in de 4e klasse. Ze staan op een mooie 2e plaats, met 1 punt achterstand op koploper sv Zeist en 1 punt voorsprong op sv Odijk, dat weliswaar een wedstrijd minder gespeeld heeft. Daarnaast zit het 1e elftal bij de laatste 32 in het bekertoernooi en mag het op zaterdag 10 februari gaan opnemen tegen 2e klasser FC De Bilt.
De TC, onder leiding van Joep Schlösser, heeft de afgelopen weken met zowel de spelersgroep als Jamie zelf gesproken. De spelersgroep is zeer tevreden over Jamie en is het er unaniem over eens om door te gaan met hem. Ook Jamie is zeer enthousiast over zijn eerste half jaar bij Bunnik en wil graag zijn werk volgend seizoen doorzetten. Samen met de positieve resultaten en de goede sfeer, die er hangt rondom het elftal, is het enige advies richting bestuur om door te gaan met Jamie.
Nu dit achter de rug is, kunnen Jamie en de spelersgroep zich gaan richten op de belangrijke januarimaand, waar ze het in de competitie zowel tegen sv Odijk (thuis 20 januari) als tegen sv Zeist (uit 27 januari) gaan opnemen!
Met sportieve groet,
Het bestuur en de technische commissie